Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 30. 04. 2014 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 15,98 | 15,98 | 38,20 | |
2. | Ostrava Těšický Jakub | OV | 16,20 | 16,36 | 16,20 | |
3. | Ostrava Dopirák David | OV | 16,29 | 16,75 | 16,29 | |
4. | Liberec Jirouš Jakub | LI | 16,62 | 17,18 | 16,62 | |
5. | Ostrava Vondra Adam | OV | 16,65 | 18,75 | 16,65 | |
6. | Hradec Králové Novotný Václav | HK | 16,77 | 16,77 | - | |
7. | Olomouc Vráblík Jan | OL | 16,82 | 16,82 | - | |
8. | Ostrava Tykal Marek | OV | 16,89 | 16,89 | - | |
9. | Liberec Růžička Vojtěch | LI | 17,24 | NP | 17,24 | |
10. | Závišice Kuběna Jan | NJ | 17,45 | 17,45 | - | |
11. | Ostrava Hrbáč Adam | OV | 17,54 | 17,54 | - | |
12. | Ostrava Koráběčný Petr | OV | 17,58 | 17,58 | - | |
13. | Brno Urbánek Tomáš | BM | 17,68 | 20,08 | 17,68 | |
13. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 17,68 | 17,75 | 17,68 | |
15. | Liberec Pospíšil Jakub | LI | 17,81 | 17,81 | - | |
16. | Brno Trentin Tomáš | BM | 17,91 | 17,91 | - | |
17. | Olomouc Tvrdoň Roman | OL | 18,00 | 18,45 | 18,00 | |
18. | Brno Gál Marek | BM | 18,43 | 18,43 | - | |
19. | Ostrava Pavlíček Jakub | OV | 18,76 | 30,89 | 18,76 | |
20. | Brno Výlet David | BM | 18,78 | 18,78 | 18,94 | |
21. | Žilina Novobilský Jozef | ZA | 19,61 | 21,43 | 19,61 | |
22. | Brno Krátký Antonín | BM | 19,67 | 21,54 | 19,67 | |
23. | Zlín Navrátil František | ZL | 19,92 | 19,92 | 19,98 | |
24. | Žilina Baláž Róbert | ZA | 19,99 | 19,99 | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychaltice Mifkovičová Petra | FM | 17,12 | 17,59 | 17,12 | |
1. | Liberec Jiroušová Šárka | LI | 17,12 | 17,98 | 17,12 | |
3. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,16 | 17,67 | 17,16 | |
4. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 17,51 | 17,51 | - | |
5. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 17,99 | 17,99 | - | |
6. | Ostrava Krayzlová Magdaléna | OV | 18,01 | - | 18,01 | |
7. | Olomouc Machalová Veronika | OL | 18,16 | 18,16 | - | |
8. | Olomouc Uhrová Kateřina | OL | 18,54 | 18,54 | - | |
9. | Ostrava Hynčicová Ivana | OV | 18,80 | 18,80 | 20,96 | |
9. | Pardubice Mertová Martina | PA | 18,80 | 18,80 | 26,55 | |
11. | Ostrava Borůvková Veronika | OV | 18,91 | 18,91 | - | |
12. | Praha Nechanická Aneta | AB | 19,04 | 19,04 | - | |
13. | Oprechtice Krejčí Veronika | FM | 19,12 | - | 19,12 | |
14. | Olomouc Pestlová Michaela | OL | 19,32 | 19,32 | - | |
15. | Ostrava Máslaková Lucie | OV | 19,72 | 20,11 | 19,72 |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 16,30 | - | 16,30 | |
2. | Dubno Zhříval Jan | PB | 16,63 | 17,36 | 16,63 | |
3. | Zbožnov Divoš Václav | CR | 16,67 | - | 16,67 | |
4. | Kvasiny Kroupa Lukáš | RK | 17,06 | - | 17,06 | |
5. | Dubno Adam Josef | PB | 17,58 | - | 17,58 | |
6. | Hranice Mikuda Daniel | PR | 17,73 | 18,20 | 17,73 | |
6. | Frýdek Vyvial Jan | FM | 17,73 | 17,73 | - | |
8. | Krouna Bělský Dominik | CR | 17,98 | 17,98 | - | |
9. | Belarus ( Bělorusko ) Bajer Ondřej | - | 18,24 | 18,24 | - | |
10. | Dubno Nechvátal Radek | PB | 18,29 | 18,29 | 19,65 | |
11. | Karviná Havrlant David | KA | 18,33 | 20,93 | 18,33 | |
12. | Moravský Beroun Kukla Michal | BR | 18,40 | 18,40 | - | |
13. | Žilina Zavadzan Stanislav | ZA | 18,42 | 18,74 | 18,42 | |
14. | Pardubice Vrabec Milan | PA | 18,57 | 18,57 | - | |
15. | Žilina Jakubec Dominik | ZA | 19,07 | 19,32 | 19,07 | |
16. | Pardubice Metelka Tomáš | PA | 19,29 | 19,29 | 20,39 | |
17. | Ostrava Illichmann David | OV | 19,35 | 19,35 | 21,23 | |
18. | Ostrava Adámek Michal | OV | 19,68 | 19,68 | - | |
19. | Karviná Swierczek Adrian | KA | 19,74 | - | 19,74 | |
20. | Pardubice Třešňák David | PA | 19,75 | 19,85 | 19,75 | |
21. | Dubno Zmarzlák Jan | PB | 19,79 | 20,06 | 19,79 | |
22. | Hranice Váhala Václav | PR | 19,97 | 19,97 | 21,55 |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lutyně Orlová Witoszová Karolina | KA | 17,92 | 17,92 | - | |
2. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 18,21 | 18,21 | 19,23 | |
3. | Hranice Těšická Karolína | PR | 19,33 | 19,33 | 19,33 | |
4. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 19,55 | 19,55 | 19,99 | |
5. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 19,68 | 19,84 | 19,68 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) | - | - | - | 19,89 | 2016/08/20 | Dorost útok |
2. | Czech ( Česko ) | - | - | - | 20,59 | 2016/08/20 | Dorost útok |
3. | Kazakhstan ( Kazachstán ) | - | - | - | 21,15 | 2016/08/20 | Dorost útok |
4. | Lithuania ( Litva ) | - | - | - | 21,49 | 2016/08/20 | Dorost útok |
5. | Slovakia ( Slovensko ) | - | - | - | 21,67 | 2016/08/20 | Dorost útok |
6. | Russia ( Rusko ) | - | - | - | 21,93 | 2016/08/20 | Dorost útok |
7. | Latvia ( Lotyšsko ) | - | - | - | 22,61 | 2016/08/20 | Dorost útok |
8. | Ukraine ( Ukrajina ) | - | - | - | 24,41 | 2016/08/20 | Dorost útok |
9. | Czech ( Česko ) | - | - | - | MS | 2016/08/20 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slovakia ( Slovensko ) | - | - | - | 20,87 | 2016/08/20 | Dorost útok |
2. | Czech ( Česko ) | - | - | - | 21,02 | 2016/08/20 | Dorost útok |
3. | Russia ( Rusko ) | - | - | - | 21,21 | 2016/08/20 | Dorost útok |
4. | Belarus ( Bělorusko ) | - | - | - | 23,83 | 2016/08/20 | Dorost útok |
5. | Croatia ( Chorvatsko ) | - | - | - | 60,50 | 2016/08/20 | Dorost útok |
6. | Czech ( Česko ) | - | - | - | MS | 2016/08/20 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře