Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 07. 2020 2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže NJ -
2 19. 07. 2020 2020/08/07 Bystřička, Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů VS -
3 25. 07. 2020 2020/08/08 Kynice, Kynice HB HBHL
4 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
5 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
6 19. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM -
7 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
8 12. 07. 2020 2020/07/12 Makov, BNL Makov TA BNL
9 22. 07. 2020 2020/08/08 Stránecká Zhoř, !Zrušeno!3.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR -
10 27. 07. 2020 2020/08/07 Lobodice, hasičské cvičiště, O pohár hasičského sboru a obce Lobodice PR -
11 08. 07. 2020 2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM -
12 03. 08. 2020 2020/08/08 Jílové u Držkova, Jílovksý pohár 2020 JN PKL
13 23. 07. 2020 2020/08/08 Lom (fotbalové hřiště), O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE LOM TA -
14 01. 08. 2020 2020/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
15 04. 07. 2020 2020/08/08 NOČNÍ - Újezdec - Horní Jadruž, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
16 08. 07. 2020 2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany KM -
17 25. 07. 2020 2020/08/07 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL BV BHL
18 28. 07. 2020 2020/08/09 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
19 19. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM -
20 01. 08. 2020 2020/08/07 Valašská Polanka, Pohárová soutěž VS -
21 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!! OP -
22 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
23 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
24 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště (pouze muži), Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
25 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
26 10. 08. 2020 2020/08/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
27 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
28 03. 08. 2020 2020/08/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
29 25. 07. 2020 2020/08/15 Svatoslav, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav TR -
30 29. 07. 2020 2020/08/14 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020 ZL -
31 01. 08. 2020 2020/08/14 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
32 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
33 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
34 15. 08. 2020 2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
35 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
36 03. 08. 2020 2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
37 27. 07. 2020 2020/08/16 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
38 02. 08. 2020 2020/08/16 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
39 08. 08. 2020 2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
40 24. 07. 2020 2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště BR -
41 01. 08. 2020 2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
42 08. 08. 2020 2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB HBHL
43 08. 08. 2020 2020/08/22 Budilov, O pohár PT ŠHL
44 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
45 08. 08. 2020 2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
46 05. 07. 2020 2020/07/05 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
47 01. 08. 2020 2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020 DO -
48 31. 07. 2020 2020/08/21 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B PR -
49 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
50 08. 08. 2020 2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Měmoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města TR -
51 31. 07. 2020 2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B UH -
52 09. 08. 2020 2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B PV -
53 02. 08. 2020 2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B ZN -
54 22. 08. 2020 2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
55 23. 07. 2020 2020/08/21 Třebelovice, Noční Třebelovice TR -
56 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
57 09. 08. 2020 2020/08/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
58 01. 08. 2020 2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž OL -
59 30. 07. 2020 2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB -
60 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
61 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
62 24. 08. 2020 2020/08/28 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec LI -
63 15. 08. 2020 2020/08/29 Smilov, Smilov HB HBHL
64 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
65 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
66 17. 08. 2020 2020/08/28 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
67 22. 08. 2020 2020/08/22 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
68 22. 07. 2020 2020/08/28 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého JH -
69 20. 08. 2020 2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
70 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
71 23. 08. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL HE
72 01. 08. 2020 2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B OL -
73 12. 07. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž TR -
74 29. 07. 2020 2020/08/27 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda ZN -
75 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
76 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
77 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
78 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
79 10. 08. 2020 2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh VS -
80 17. 08. 2020 2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
81 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
82 01. 08. 2020 2020/08/30 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
83 16. 07. 2020 2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž OP -
84 31. 07. 2020 2020/09/03 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov JH -
85 03. 08. 2020 2020/09/03 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti MB -
86 03. 08. 2020 2020/09/03 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B MB -
87 23. 05. 2020 2020/05/23 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
88 23. 08. 2020 2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
89 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
90 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
91 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
92 27. 07. 2020 2020/09/04 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora TA -
93 30. 08. 2020 2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL HE
94 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
95 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
96 22. 08. 2020 2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020 PS -
97 02. 08. 2020 2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových KM -
98 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
99 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
100 30. 05. 2020 2020/05/30 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké. DO -
101 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
102 29. 08. 2020 2020/09/12 Herálec, Herálec HB HBHL
103 29. 08. 2020 2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
104 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
105 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
106 22. 08. 2020 2020/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020 OL -
107 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
108 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
109 07. 09. 2020 2020/09/11 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
110 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
111 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
112 05. 09. 2020 2020/09/19 Srch, Srch _ PA HBHL
113 13. 09. 2020 2020/09/19 Stadion Lokomotiva Olomouc, HE Olomouc o pohár oshol kraje a Hejtmana kraje OL HE
114 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
115 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
116 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
117 30. 08. 2020 2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO -
118 11. 09. 2020 2020/09/18 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
119 19. 09. 2020 2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
120 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
121 27. 06. 2020 2020/06/27 Mračnice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké. DO -
122 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
123 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
124 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
125 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
126 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
127 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
128 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1RudiceŽeny Bohuňov202020-08-03 22:38:40
2Hřiště Vranovicenerozlišeno Zalužany102020-08-03 22:27:30
3Hřiště Vranovicenerozlišeno Zalužany102020-08-03 22:22:38
4RudiceMuži Otinoves32020-08-03 22:03:21
5BřehyŽeny Krásná Ves132020-08-03 21:55:57
6Hřiště KostelanyMuži Radíkov192020-08-03 21:53:06
7Hřiště Vranovicenerozlišeno Hlubyně402020-08-03 21:50:03
8Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáMuži Hrubá Vrbka162020-08-03 21:35:05
9BřehyMuži Dobšín202020-08-03 21:19:16
10BřehyMuži Obrubce72020-08-03 21:18:37
11Litenčicenerozlišeno Morkovice102020-08-03 21:16:48
12Litenčicenerozlišeno Morkovice42020-08-03 21:16:02
13Hřiště Vranovicenerozlišeno Radíč62020-08-03 21:11:17
14Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáMuži Tvrdonice142020-08-03 21:10:44
15Hřiště Vranovicenerozlišeno Radíč162020-08-03 21:09:14
16Hřiště Vranovicenerozlišeno Vranovice82020-08-03 21:03:28
17Hřiště Vranovicenerozlišeno Vranovice82020-08-03 21:01:42
18Jílové u Držkovanerozlišeno Pěnčín122020-08-03 21:01:40
19BřehyMuži Karlinky192020-08-03 20:48:57
20Hřiště Vranovicenerozlišeno Svaté Pole222020-08-03 20:45:46
21Výletiště Zahrázovo, SazoviceDorostenci Mirošov42020-08-03 20:43:18
22Hřiště Vranovicenerozlišeno Svaté Pole212020-08-03 20:43:09
23KamennáŽeny Kostníky82020-08-03 20:36:52
24KamennáMuži Litovany202020-08-03 20:35:42
25KamennáMuži Police132020-08-03 20:35:20
26RadonínŽeny Kostníky82020-08-03 20:29:59
27RadonínMuži Police172020-08-03 20:28:55
28Jílové u Držkovanerozlišeno Košťálov82020-08-03 20:18:45
29BřehyMuži Tatobity122020-08-03 20:11:54
30Jílové u Držkovanerozlišeno Košťálov202020-08-03 20:11:34
31BřehyMuži Frýdštejn182020-08-03 20:09:34
32BřehyMuži Brada - Rybníček112020-08-03 20:07:26
33Hřiště Vranovicenerozlišeno Nalžovice132020-08-03 20:06:38
34Hřiště Vranovicenerozlišeno Střezimíř252020-08-03 20:06:32
35Jílové u Držkovanerozlišeno Pěnčín72020-08-03 20:06:13
36Hřiště Vranovicenerozlišeno Střezimíř152020-08-03 20:06:10
37BřehyMuži Žehrov62020-08-03 20:05:47
38BřehyŽeny Jeřmanice182020-08-03 20:05:44
39Hřiště Vranovicenerozlišeno Nalžovice92020-08-03 20:04:49
40Jílové u Držkovanerozlišeno Dalešice62020-08-03 20:03:56
41BřehyŽeny Bratříkov112020-08-03 20:03:56
42Hřiště Vranovicenerozlišeno Střezimíř202020-08-03 20:03:53
43Hřiště Vranovicenerozlišeno Střezimíř62020-08-03 20:03:32
44Jílové u Držkovanerozlišeno Chyjice152020-08-03 20:03:16
45Hřiště Vranovicenerozlišeno Skalice112020-08-03 20:02:57
46Jílové u Držkovanerozlišeno Bystřice102020-08-03 20:02:56
47BřehyMuži Krásná Ves172020-08-03 20:02:39
48Jílové u Držkovanerozlišeno Valdice42020-08-03 20:02:33
49Hřiště Vranovicenerozlišeno Skalice112020-08-03 20:02:14
50Jílové u Držkovanerozlišeno Jirkov132020-08-03 20:02:13
51BřehyŽeny Bechov72020-08-03 20:02:03
52BřehyŽeny Malá Skála192020-08-03 20:01:58
53Jílové u Držkovanerozlišeno Velké Hamry112020-08-03 20:01:50
54BřehyŽeny Veselá102020-08-03 20:01:36
55BřehyMuži Sychrov132020-08-03 20:01:03
56BřehyŽeny Ploukonice122020-08-03 20:00:58
57BřehyMuži Jirkov102020-08-03 20:00:52
58Jílové u Držkovanerozlišeno Lučany nad Nisou92020-08-03 20:00:48
59BřehyŽeny Sychrov202020-08-03 20:00:47
60BřehyMuži Jirkov162020-08-03 20:00:41
61BřehyMuži Zlatá Olešnice272020-08-03 20:00:41
62BřehyMuži Kamenice152020-08-03 20:00:39
63BřehyMuži Košťálov142020-08-03 20:00:33
64BřehyŽeny Sychrov42020-08-03 20:00:25
65BřehyMuži Jirkov82020-08-03 20:00:24
66BřehyŽeny Pěnčín92020-08-03 20:00:20
67BřehyŽeny Kosmonosy82020-08-03 20:00:20
68Jílové u Držkovanerozlišeno Jirkov52020-08-03 20:00:19
69BřehyMuži Velké Hamry52020-08-03 20:00:17
70BřehyŽeny Katusice52020-08-03 20:00:13
71BřehyŽeny Košťálov62020-08-03 20:00:13
72BřehyMuži Olešnice92020-08-03 20:00:08
73Provodovicenerozlišeno Lukov152020-08-03 19:58:42
74Třebelovicenerozlišeno Černín52020-08-03 19:35:36
75KamennáMuži Černín62020-08-03 19:34:48
76RadonínMuži Černín152020-08-03 19:33:08
77RadonínMuži Budíkovice12020-08-03 19:15:11
78Hřiště KostelanyŽeny Bílovice72020-08-03 19:12:28
79Bystřičkanerozlišeno Opatovice392020-08-03 18:55:30
80noční soutěžnerozlišeno Lhota322020-08-03 18:54:37
81RadonínMuži Čikov142020-08-03 18:38:13
82Vel. nad Veličkou - náměstíMuži Mistřín72020-08-03 18:06:52
83Vel. nad Veličkou - náměstíMuži Mistřín32020-08-03 18:06:44
84Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáMuži Vřesovice152020-08-03 17:12:36
85Vrbno pod Pradědem, 3BMuži Holčovice132020-08-03 16:41:40
86NětčiceMuži Radíkov392020-08-03 16:17:09
87Bakov nad JizerouŽeny Nová Ves u Bakova42020-08-03 15:48:15
88Bystřičkanerozlišeno Křekov382020-08-03 15:22:31
89Sport. areál městyse Chotětovnerozlišeno Bakov nad Jizerou82020-08-03 14:45:46
90Sport. areál městyse Chotětovnerozlišeno Bakov nad Jizerou42020-08-03 14:44:27
91Lom (fotbalové hřiště)nerozlišeno Svaté Pole92020-08-03 14:43:46
92Lom (fotbalové hřiště)nerozlišeno Svaté Pole42020-08-03 14:43:23
93Bakov nad JizerouŽeny Bakov nad Jizerou12020-08-03 14:36:46
94BřehyMuži Dubenec42020-08-03 13:35:44
95Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáSmíšený dorostSkalica72020-08-03 12:49:13
96Litenčicenerozlišeno Chvalnov62020-08-03 12:48:09
97HradčoviceŽeny Pohořelice22020-08-03 12:40:46
98HradčoviceŽeny Vlachovice42020-08-03 12:37:11
99Hřiště u KD Bohuňovicenerozlišeno Chořelice212020-08-03 12:18:11
100Bakov nad JizerouŽeny Chotětov22020-08-03 12:02:44
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání