Liga: | - |
Místo: | Běšiny |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 05. 10. 2013 08:00 |
Kontakt: | František Duchek, SDH Běšiny |
Telefon: | 739903212 |
Začátek rezervace: | 05. 07. 2013 20:00 |
Konec rezervace: | 05. 10. 2013 08:00 |
Začátek tipování: | 05. 10. 2013 20:00 |
Konec hlasování: | 05. 10. 2013 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhbesiny.mypage.cz/ |
Poznámka pořadatele
Jedná se o dětskou soutěž, která bude napodobeninou podzimního srazu hry Plamen.
Soutěžit se bude v kategoriích starší a mladší.
Startovné za družstvo je 100 Kč.
Bude se soutěžit ve dvou disciplínách a to Štafeta CTIF a ZPV.
Dojezd všech účastníků je do 8:00 hodin, slavnostní zahájení v 8:30 hodin, porada vedoucích MH v 9:00 hodin, zahájení disciplín přibližně v 9:30.
Možno se přihlásit také na emailu sdhbesiny@seznam.cz .
Pro družstva budou připraveny hodnotné ceny.
Na Vás všechny se těší SDH Běšiny.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-besiny-2013-10-05-4093.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
Starší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Běšiny | Běšiny | KT | Franta Duchek | |
2 | 2 | Luby | KT | Rudolf Adamec | ||
3 | 3 | Kejnice | KT | Rudolf Adamec | ||
4 | 4 | Klenová | KT | Rudolf Adamec | ||
5 | 5 | Dlažov | KT | Rudolf Adamec | ||
6 | 6 | Švihov | Švihov | KT | Franta Duchek | |
7 | 7 | Malechov | Malechov | KT | Franta Duchek | |
8 | 8 | Bystřice nad Úhlavou | Bystřice nad Úhlavou | KT | Franta Duchek | |
9 | 9 | Vrhaveč | Vrhaveč | KT | Vladislav Toman | |
Mladší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Běšiny | Běšiny | KT | Franta Duchek | |
2 | 2 | Luby | KT | Rudolf Adamec | ||
3 | 3 | Janovice nad Úhlavou | tým A | KT | Rudolf Adamec | |
4 | 4 | Janovice nad Úhlavou | Tým B | KT | Rudolf Adamec | |
5 | 5 | Dlažov | KT | Rudolf Adamec | ||
6 | 6 | Švihov | Švihov | KT | Franta Duchek | |
7 | 7 | Malechov | Malechov | KT | Franta Duchek | |
8 | 8 | Bystřice nad Úhlavou | Bystřice nad Úhlavou | KT | Franta Duchek | |
9 | 9 | Vrhaveč | Vrhaveč | KT | Vladislav Toman |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2012/04/28 | Běšiny Eurokemp, O pohár starosty obce | |
2013/04/27 | Běšiny, EuroCamp, O pohár starosty obce - dětská soutěž | |
2013/10/05 | Eurocamp Běšiny, Memoriál Vojtěcha Babky - dětská soutěž | |
2014/04/26 | Běšiny - Eurokemp, O pohár starosty obce - dětská soutěž | |
2014/10/11 | Eurocamp Běšiny, Memoriál Vojtěcha Babky 2014 | |
2014/10/18 | Běšiny, Závod požárnické všestrannosti | |
2015/04/25 | Eurocamp Běšiny, O Putovní pohár starosty obce 2015 | |
2015/10/10 | Eurocamp Běšiny, Memoriál Vojtěcha Babky 2015 | |
2016/04/23 | Běšiny, Eurokemp, O pohár starosty obce - dětská soutěž | |
2016/10/08 | Eurocamp Běšiny, Memoriál Vojtěcha Babky 2016 | |
2017/04/15 | Eurocamp Běšiny, O pohár starosty obce | |
2017/04/15 | Běšiny, Eurokemp, O pohár starosty obce - dětská soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |